Knižní novinka pro hledače pokladu jménem zdraví: Příliš chytré nemoci

Dokážeme si udržet zdraví vlastními silami až do vysokého věku? Podaří se nám uniknout předčasné smrti navzdory nemilosrdným diagnózám? Vymaníme se i z geneticky podmíněných nemocí? Je spontánní uzdravení náhoda? Proč jsou nechtěné děti více nemocné? A jak je možné, že nebezpečně onemocníme v důsledku partnerských konfliktů?

Takové a mnohé další otázky si klade autor knihy PŘÍLIŠ CHYTRÉ NEMOCI, jímž je Dr. PETR NOVOTNÝ. Tato kniha je čerstvou novinku na knižním trhu a nabízí zajímavé a cenné informace všem, kdo hledají „jiný“ a hlubší pohled na život a zdraví.

Zkušenosti autora i zahraničních a českých lékařů s těžce nemocnými, předčasně umírajícími i spontánně uzdravenými ukazují funkce „chytrých“ nemocí ve zcela novém světle. V kniha naleznete poměrně netradičně také ozvláštňující vyprávění nemocných i umírajících, kteří se vzbouřili proti diagnostické nepřízni a svůj život si zachránili. Zdá se vám to neuvěřitelné? Po přečtení této knihy se zřejmě neubráníte údivu. Přístup celé řady uzdravených lidí je nejen silnou životní inspirací, ale podněcuje také k vlastním terapeutickým aktivitám.

Knihu aktuálně najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *